Βράβευση αποφοίτων και εκπαιδευτικού από τον Σύλλογο Κεραμωτής «Ο Νέστος»

Στο πλαίσιο εκδήλωσης κοπής της βασιλόπιτας του Αιμοδοτικού, Πολιτιστικού και Περιβαλλοντικού Συλλόγου Κεραμωτής «Ο Νέστος», έγινε βράβευση των τριών πρώτων μαθητών σε βαθμολογία του Γυμνασίου Κεραμωτής, για το σχ. έτος 2022-2023.
Οι τρεις απόφοιτοι του σχολείου μας που, πέρα από υψηλή βαθμολογία, επέδειξαν ήθος και άριστη συμπεριφορά κατά τα χρόνια φοίτησής τους στο Γυμνάσιο, είναι οι:
ΓAΛAZOYΛA EIPHNH TOY AΘANAΣIOY
NTEΛH EPΓKIN TOY XAΣAN
NTEΛH EΛHN TOY XAΣAN
Τους συγχαίρουμε ολόψυχα και ευχόμαστε, όπως και σε όλους τους μαθητές μας, να συνεχίσουν να προοδεύουν και να εκπληρώσουν όλα τους τα όνειρα.

Μεγάλη χαρά και τιμή μας αποτέλεσε και το γεγονός ότι βραβεύτηκε και η αγαπητή συνάδελφος κ. Σακοράφα Καίτη για όλα τα χρόνια προσφοράς της στο σχολείο μας. Είμαστε ιδιαίτερα υπερήφανοι και της ευχόμαστε από καρδιάς να συνεχίσει να επιτελεί τόσο όμορφο έργο και να εμπνέει τους μαθητές της. Συγχαρητήρια κ. Σακοράφα!

Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο «Ο Νέστος» και ιδιαίτερα τον Πρόεδρο κ. Μαρινάκη για τη μεγάλη τιμή. Ανυπομονούμε για μελλοντικές συνεργασίες!