ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΓΙΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΙΣ 21.02.20

Προκήρυξη  εκδήλωσης  ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές για τη διοργάνωση Ημερήσιας Εκδρομής στον Πλανητάριο ΝΟΗΣΙΣ ?

Μουσείο Τεχνολογίας, στην Θεσσαλονίκη

Ο Διευθυντής του Γυμνασίου Κεραμωτής προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος με κλειστές προσφορές (σύμφωνα με την ΥΑ 33120 / ΓΔ4 / 28.02.2017, ΦΕΚ 681 / Β / 06.03.2017) για την διοργάνωση Ημερήσιας Εκδρομής στο Πλανητάριο «ΝΟΗΣΙΣ» – Μουσείο Τεχνολογίας, στη Θεσσαλονίκη.

ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

? Προορισμός εκδρομής: πλανητάριο «ΝΟΗΣΙΣ», 6ο  χλμ. Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Μουδανιών

? Ημέρα Αναχώρησης εκδρομής: 21/02/2020 από Κεραμωτή

? Ημέρα Επιστροφής εκδρομής: 21/02/2020 στην Κεραμωτή

? Αριθμός συμμετεχόντων μαθητών: 90

? Αριθμός συνοδών καθηγητών: 6 (1 αρχηγός, 5 συνοδοί)

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟΙ ΟΡΟΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

? Μεταφορικά μέσα: Δύο (2) Σύγχρονα Τουριστικά Λεωφορεία 50 θέσεων και άνω, σύμφωνα με τις κατά νόμο προδιαγραφές.

? Κατηγορία καταλύματος – περιοχή: ΟΧΙ

? Υπηρεσίες καταλύματος: ΟΧΙ

? Λοιπές υπηρεσίες: ΟΧΙ

Α) Πρόσθετη υπηρεσία: ΟΧΙ

Β) Επισκέψεις χώρων-τόπων:  Πλανητάριο Θεσσαλονίκης

Γ) Παρακολούθηση εκδηλώσεων:  ΝΑΙ (στο Πλανητάριο Θεσσαλονίκης)

Στην προσφορά τους τα ταξιδιωτικά πρακτορεία οφείλουν να συμπεριλάβουν:

1. Υπεύθυνη δήλωση ότι το ταξιδιωτικό πρακτορείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ
  2. Ασφάλεια αστικής – επαγγελματικής ευθύνης
  3. Το συνολικό κόστος της εκδρομής και κόστος των ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ
  4. Τους γενικούς όρους συμμετοχής στην εκδρομή
  5. Πρόσθετη ασφάλιση που καλύπτει τα έξοδα σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας για τους συμμετέχοντες του συγκεκριμένου σχολείου

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν ή αποσταλούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι τις 08:00 της 22/01/2020,  ημέρα Τετάρτη,   στο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ, και  θ ανοιχθούν  προς αξιολόγηση  την ίδια ημέρα  και ώρα.

Κεραμωτή,  17/01/2020

Ο  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ